Nepropásněte příležitost a buďte součástí této nezapomenutelné události plné adrenalinu i vy!

Využijte zvýhodněných cen a zakupte vstupenku v předprodeji do 31. 3. 2024. Vstupenky nabízíme jednodenní nebo víkendové, které jsou rozděleny dle míst, kam se můžete podívat. Ještě více zážitků zažijete při jízdě po obslužné komunikaci, která je divákům většinou nepřístupná. Pokud máte v plánu vstupenku darovat, nachystali jsme pro vás dárkový certifikát.

Druhy vstupenek:

  • Tribuny – platí na tribuny C, F a T
  • Depo – platí na tribuny C, F a T a podíváte se do depa plného závodních strojů, v polední přestávce můžete navštívit pitwalk
  • VIP – s touto vstupenkou pohodlně zaparkujete na VIP parkovišti v areálu, budete mít přístup na tribuny a do depa, občerstvíte se v klimatizovaném salonku s výhledem na cílovou rovinku, kde bude k dispozici teplá i studená kuchyně včetně nápojů a zažijete nezapomenutelnou jízdu po obslužné komunikaci v těsné blízkosti závodících automobilů. (VIP vstupenku lze zakoupit pouze v předprodeji a do vyprodání kapacity.)
  • Jízda po obslužné komunikaci – tuto vstupenku lze zakoupit pouze s platnou vstupenkou Tribuny nebo Depo – nástupní místo bude uvnitř areálu. Počet zakoupených jízd pro jednu osobu není omezen. Ve VIP vstupence je jedna jízda již zahrnutá. Vstupenku na jízdu lze zakoupit pouze v předprodeji a do vyprodání kapacity.
Informace pro návštěvníky s přehledem cen

End of content

End of content