Nepropásněte příležitost a buďte součástí této nezapomenutelné události plné adrenalinu i vy!

Využijte zvýhodněných cen a zakupte vstupenku v předprodeji. Vstupenky nabízíme jednodenní nebo víkendové, které jsou rozděleny dle míst, kam se můžete podívat. Ještě více zážitků zažijete při jízdě po obslužné komunikaci, která je divákům většinou nepřístupná. Pokud máte v plánu vstupenku darovat, nachystali jsme pro vás dárkový certifikát.

Druhy vstupenek:

  • Tribuny – platí na tribuny C, F a T
  • Depo + Tribuny – platí na tribuny C, F a T a podíváte se do depa plného závodních strojů, v polední přestávce můžete navštívit pitwalk
  • VIP – s touto vstupenkou pohodlně zaparkujete na VIP parkovišti v areálu, budete mít přístup na tribuny a do depa, občerstvíte se v klimatizovaném salonku s výhledem na cílovou rovinku, kde bude k dispozici teplá i studená kuchyně včetně nápojů a zažijete nezapomenutelnou jízdu po obslužné komunikaci v těsné blízkosti závodících automobilů. (VIP vstupenku lze zakoupit pouze v předprodeji a do vyprodání kapacity.)
  • Jízda po obslužné komunikaci – tuto vstupenku lze zakoupit pouze s platnou vstupenkou Tribuny nebo Depo – nástupní místo bude uvnitř areálu. Počet zakoupených jízd pro jednu osobu není omezen. Ve VIP vstupence je jedna jízda již zahrnutá. Vstupenku na jízdu lze zakoupit pouze v předprodeji a do vyprodání kapacity.

End of content

End of content