Časový harmonogram 2024

Sobota 13/07/2024

         
08.00 – 08.30   Exhibice – Historické formule a dvoumístné závodní vozy ukázková jízda 30 min
08.40 – 09.10   Exhibice – Grand Prix historických vozidel ukázková jízda 30 min
09.25 – 09.45   HGPCA – auta s motorem předu do roku 1961 kvalifikace 20 min
10.00 – 10.45   Masters Gentlemen Drivers Pre-66 GT Cars & Touring Cars kvalifikace 45 min
11.00 – 11.25   Lurani Trophy Formula Junior kvalifikace 25 min
11.40 – 12.10   Masters Endurance Legends kvalifikace 2 30 min
12.10 – 13.00   Pause    
12.20 – 12.50   Pit walk    
13.00 – 13.20   HGPCA – auta s motorem vzadu do roku 1966 kvalifikace 20 min
13.40 – 14.05   Masters Racing Legends 1966/1985 F1 závod 1 25 min
14.20 – 14.40   ADAC historický východní pohár cestovních vozů závod 1 20 min
14.55 – 15.20   Lurani Trophy Formula Junior závod 1 25 min
15.35 – 16.10   Exhibice – Historické závodní motocykly a sidecary ukázková jízda 30 min
16.15 – 16.35   HGPCA – auta s motorem předu do roku 1961 závod 1 20 min
16.50 – 17.10   ADAC historický východní pohár Formule závod 1 20 min
17.30 – 18.10   Masters Endurance Legends závod 1 40 min
18.25 – 18.45   HGPCA – auta s motorem vzadu do roku 1966 závod 1 20 min
18.55 – 19.10   Exhibice – Grand Prix historických vozidel ukázková jízda 15 min
19.20 – 19.35   Exhibice – Historické závodní cestovní vozy ukázková jízda 15 min
19.45 – 20.00   Exhibice – Historické formule a dvoumístné závodní vozy ukázková jízda 15 min
         

Neděle 14/07/2024

         
08.00 – 08.15   Exhibice – Historické závodní motocykly a sidecary ukázková jízda 15 min
08.25 – 08.40   Exhibice – Historické závodní cestovní vozy ukázková jízda 20 min
08.50 – 09.10   Exhibice – Historické formule a dvoumístné závodní vozy ukázková jízda 15 min
09.25 – 09.45   ADAC historický východní pohár Formule závod 2 20 min
10:05 – 11.35   Masters Gentlemen Drivers Pre-66 GT Cars & Touring Cars závod 90 min
11.50 – 12.10   ADAC historický východní pohár cestovních vozů závod 2 20 min
12.10 – 12.50   Pause    
12.20 – 12.40   Pit walk    
12.50 – 13.15   Masters Racing Legends 1966/1985 F1 závod 2 25 min
13.30 – 13.50   HGPCA – auta s motorem předu do roku 1961 závod 2 20 min
14.05 – 14.30   Exhibice – Grand Prix historických vozidel ukázková jízda 25 min
14.45 – 15.10   Lurani Trophy Formula Junior závod 2 25 min
15.30 – 16.10   Masters Endurance Legends závod 2 40 min
16.25 – 16.45   HGPCA – auta s motorem vzadu do roku 1966 závod 2 20 min
16.55 – 17.20   Exhibice – Historické závodní motocykly a sidecary ukázková jízda 25 min
17.30 – 18.00   Exhibice – Historické závodní cestovní vozy ukázková jízda 30 min

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v časovém harmonogramu jízd.

Podobné příspěvky