Klubové expozice a jízdy

Přijeďte na Brno Grand Prix Revival jako klub! Nebude to tak velké, jako na Le Mans Classic, kam jezdíme rádi, ale chceme mít nejhezčí a nejkomplexnější klubovou výstavu historických a klasických aut do roku výroby 1990 po vzoru velkých motoristických akcí.

Proč se registrovat jako klub?

Tři dny přímo v areálu: účastníci klubové zóny budou moci jako jediní kromě závodních sérií být na okruhu i v pátek, který je jinak pro veřejnost uzavřený.
Vyhrazená klubová zóna: kluby mají k dispozici bezpečný prostor přímo v paddocku Masarykova okruhu. Zóna je přes den přístupná návštěvníkům, v noci je uzavřena pouze pro kluby.
Vlastní „společenský“ prostor: kromě prostoru pro auta budete mít vyhrazené místo pro vlastní party stan nebo jiné zázemí.
Možnost noclehu: v klubové zóně bude vyhrazený zvláštní prostor pro stany, součástí paddocku jsou i sprchy, které můžete využít.
Možnost jízd na dráze: závodní a historické vozy splňující specifické podmínky se mohou zúčastnit 4 volných jízd po trati během závodního víkendu.

Kdo se může přihlásit?

Musíte být organizovaní. Klub musí mít svého zástupce a kontaktní osobu, není ale nutné, aby měl vlastní právní subjektivitu.
Auta – musíte být minimálně tři. To je nejnižší počet aut, které můžete jako samostatný klub prezentovat v klubové zóně.

Podmínky a omezení účasti

Účast je limitována rokem výroby vozů do roku 1990. Ve výjimečných případech (raritní vozy mladšího data výroby) vám můžeme udělit výjimku. Všechny vozy musí být v dobovém stavu, tuning není přípustný. Pokud má vaše vozidlo dobové úpravy, můžeme vás vyzvat k doložení jejich autentičnosti.
Účast po celou dobu akce. Do klubové zóny je nutné přijet v pátek do 20 hodin a není možné vyjíždět do neděle 17 hodin.

Jak je to s jízdami po dráze?

V průběhu víkendu jsou vypsány celkem 4 jízdy v délce trvání cca 15 minut pro historické závodní cestovní vozy s kapacitou 50 aut.
Jízdy jsou striktně vypsány pro sportovní a historické vozy splňující požadavky.
Počet účastníků jízd je limitován. Pokud bude naplněna kapacita, vyhrazujeme si právo vybrat do jízd vozy dle vlastních kritérií. Při zrušení účasti na jízdě z naší strany náleží účastníkovi náhrada startovného v plné výši.
Při nedodržení podmínek nebo nezúčastnění se akce se startovné nevrací.

Ceník – všechny uvedené ceny za 3 dny

do 16.6.2024

Registrace klubu 1)

2 990 Kč

Vystavený automobil a 2 osoby 2)

1 990 Kč

Vystavený automobil + 4 jízdy a 3 osoby 3)

7 990 Kč

další osoba 4)

990 Kč

další osobní auto v klubové zóně 5)

890 Kč

další osobní auto na VIP parkovišti 5)

490 Kč

1) Jednorázový poplatek za účast klubu bez ohledu na počet vystavených vozů
2) Ke každému registrovanému automobilu náleží vstup pro 2 osoby (řidič a doprovod). Vydání pásků na ruku pro vstup na akci bude podmíněno fyzickou přítomností registrovaného vozidla.
3) Pokud daný automobil splňuje podmínky účasti na jízdách můžete se registrovat jako jezdec. Ke každé registraci náleží vstup pro 3 osoby (jezdec a 2x doprovod).
4) V případě, že potřebujete více vstupenek pro doprovod než zahrnuje daná registrace, můžete přikoupit další vstupenky pro tyto osoby (maximální počet dalších osob je 3).
5) Parkování druhého vozu je ideální v případě, kdy nechcete na okruhu zůstávat přes noc a potřebujete být mobilní a odjet například do hotelu nebo váš doprovod přijede jiným osobním vozidlem. Můžete volit dvě možnosti – parkování v depu blízko klubové zóny (automobil bude zaparkovaný na vyhrazené ploše v klubové zóně mimo klubový stánek, přívěsný vozík bude odstaven mimo klubovou zónu na ploše určené pro parkování přívěsných vozíků) nebo na VIP parkovišti za tribunami T3 a T5. Zdarma můžete parkovat na hlavních parkovištích pro veřejnost (T1 za mostem nebo VN u hlavního vstupu).

Postup registrace

Zástupce klubu provede klubovou registraci a uhradí klubový registrační poplatek. V rámci tohoto poplatku klub získá prostor 9×10 m pro zázemí a zároveň se zavazuje přihlásit minimálně tři vozy. V případě, že klub zaregistruje větší počet vozidel než tři, bude mu navýšen prostor. Tento prostor je určený pouze pro prezentaci klubu a výstavu registrovaných vozů. Není zde možné stavět stany určené k přespání nebo parkovat osobní automobily. Na to budou v klubové zóně vyčleněny prostory zvlášť.  Při nesplnění podmínky do 16. 6. 2024 registrační poplatek propadá pořadateli.
Po uhrazení registračního poplatku na náš účet a schválení registrace klubu (obvykle do 3 dnů) pošleme zástupci klubu odkaz k registraci účastníků. Každý účastník poté vyplní a odešle registraci a uhradí individuální účastnický poplatek za svůj vůz a jeho posádku.
Do 30. 6. od nás dostanete podrobné informace s plánkem vašeho klubového prostoru a dalšími organizačními pokyny.

Přihlášky byly uzavřeny

Fotogalerie z Le Mans Classic z roku 2023