plaketa-BGP-DSCN5830

Cílová jízda a výstava vozidel uvnitř areálu Automotodromu

Hvězdicová jízda patří mezi nejstarší motoristické sportovní aktivity. Tyto důkazy spolehlivosti a vytrvalosti vozidel a jejich posádek se pořádají již od počátků motorismu u příležitosti nejrůznějších významných událostí. Proslulé byly například hvězdicové jízdy pořádané před startem Rallye Monte Carlo nebo k zahájení významných autosalonů, k závodům na Masarykově okruhu byly také pravidelně vypisovány. Známé byly cílové jízdy k Masarykovu okruhu na pneu Baťa.

Pro zájemce je vypsaná cílová jízda k Brno Grand Prix Revival pro vozidla do roku výroby 1980 a pro novější sportovní (pořadatel si vymezuje možnost osobního výběru).

Přihlášení do cílové jízdy získáváte významné výhody:
• můžete být v areálu automotodromu od pátku do neděle
• získáte plaketu pro účastníky
• v pátek od 19 hod se můžete zúčastnit jízdy do centra Brna na Náměstí Svobody společně se závodními vozy v jedné koloně. Návrat zpět asi ve 20.30 hod
• v sobotu večer se můžete zúčastnit párty s hudbou před věží
• po ukončení jízd v sobotu a neděli můžete absolvovat projetí závodní tratě za vodičem (počet kol upřesníme)
• pokud se domluvíte skupina, je možnost prezentovat se jako klub (po domluvě dostanete prostor pro stan a možnost propagace)

Ještě bychom vás rádi upozornili na službu stravování v našem hospitality stanu. Pro zájemce zde bude možnost posezení a stravování. Jídelníček připojujeme v příloze. Cena je pá 400 Kč/osobu, so 400 Kč/osobu, ne 300 Kč/osobu. Kdo nezažil míchaná vajíčka našeho Krkovičky, ten netuší!

cílová jízda (pro dvě osoby so+ne)
800 Kč
každý další člen posádky (na den)
200 Kč
každý další člen posádky (so+ne)
300 Kč
stravování v hospitality stanu (osoba/den)*
400 Kč

* stravování v hospitality stanu zahrnuje: snídani, oběd, večeři, kávu po celý den a možnost nákupu nápojů a dalších potavin

 

Počet vozidel bude omezen – 200 motocyklů a 150 automobilů.

Přihlašovací list musí být vyplněn ve všech bodech a musí býti podepsáno prohlášení o odpovědnosti za možné napáchané škody. Nedostatečně vyplněné přihlášky jsou neplatné. Pořadatel má právo výběru vozidel, která musí odpovídat v každém ohledu předpisům platným pro připuštění vozidla k jízdě po veřejných cestách. Jezdci na motocyklech musí míti bezpečnostní přilbu a brýle. Účastníci musí dodržovat pravidla silničního provozu na veřejných komunikacích.

Registrace bude platná po zaplacení. Platební údaje Vám budou zaslány po vybrání účastníků pořadatelem.

Přihlášení na místě nebude možné.

Přihlášení již není možné 

 

bgp20140028 Automobily na cílové jízdě

DSC_6192 Motocykly na cílové jízdě