Burza

Brno Revival je jednou z prvních příležitostí udělat po měsících izolace pořádnou burzu. Ze všech stran slyšíme, že letos na jaře žádná pořádná nebyla. A že kvůli tomu spoustě lidí stojí práce na autech a motorkách. Proto pro vás chystáme největší burzu od počátku roku a jsme si jistí, že se na ní sjede většina vystavovatelů a prodejců, kteří letos museli oželet ostatní jarní akce.

Prodejní plochu lze objednat na místě.

Na burze je možné prodávat zboží, které souvisí s historickými vozidly, sběratelské předměty, starožitnosti, literatura, nářadí, doplňky týkající se motorismu (kombinézy, helmy, rukavice atd.). Pokud budete mít dotaz, zda do některé z kategorií Vaše zboží zapadá, kontaktujte nás. Je zakázáno prodávat potraviny, nápoje, nové zboží (oblečení, elektronika, hračky, zkrátka zboží z tržnic a obchodů).

Příjezd na BVV bránou číslo 4!
Vjezd do a výjezd z BVV je možný POUZE branou č. 4!!! Brána bude otevřená v pátek od 15 do 21 hodin, v sobotu od 6 do 18 hodin.
Prosíme, nezkoušejte najet jinou branou než č. 4. Nedostali by jste se k nám.

Parkování během veletrhu
Prodejci musí nechat auto na zakoupené ploše. Nenechávejte auto zaparkované jinde, než na Vám vyhrazené ploše. Hrozí nebezpečí odtahu.

Další informace
Předem si rozmyslete, zda Vám bude Vámi vybrané místo na venkovní ploše stačit. V případě, že je Vaše vozidlo delší než 5 m nebo máte přívěsný vozík, budete potřebovat místa 2, popřípadě více. Tato rada se týká hlavně majitelů dodávek. Pokud Vám za autem nezůstane žádné místo, musíte počítat s tím, že veškerý náklad budete vykládat bočními dveřmi.

Prodejní místo bude přiděleno pořadatelem. Přesun na jiné místo není možný.
Prodejce si odpovídá za své zboží a věci po dobu celé akce sám.
Prodejce je povinen vždy uposlechnout pokynů pořadatele. V opačném případě může být vykázán z areálu akce bez náhrady.
Prodejce je povinen dodržovat Technicko-bezpečnostní předpisy.

K místu je potřeba přikoupit potřebný počet vjezdů (jedno auto = jeden vjezd) a vstupenek.

Na místě
plocha 5 x 4 m 300 Kč
vstup jedna osoba 150 Kč
vjezd auto 100 Kč
celkem 550 Kč

Po vyřízení objednávek přes eshop vám přijde do e-mailu potvrzení s odkazem na stažení vstupenky s QR kódem. Tou je pak potřeba se registrovat na 4. bráně.

Organizační pokyny Brno Revival 2020 pro návštěvníky a účastníky

V rámci akce Brno Revival 2020 pořádané subjektem Československý automobilový klub pro Moravu a Slezsko, z. s., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Československý automobilový klub pro Moravu a Slezsko, z. s., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Podobné příspěvky