Cílová jízda pro historické stroje

Pořadatelé Brno Grand Prix Revival ve dnech 4. až 6. července připravili pro majitele historických vozidel plaketovou cílovou jízdu. Účastníkům přinese několik významných výhod, které by nejspíše jinak nezískali.

Hvězdicová jízda patří mezi nejstarší motoristické sportovní aktivity. Tyto důkazy spolehlivosti a vytrvalosti vozidel a jejich posádek se pořádají již od počátků motorismu u příležitosti nejrůznějších významných událostí. Proslulé byly například hvězdicové jízdy pořádané před startem Rallye Monte Carlo nebo k zahájení významných autosalonů. Známé byly cílové jízdy k závodům na Masarykově okruhu na pneu Baťa.

Protože pořadatelé patří mezi milovníky motoristické historie, připravili i nadstandardní nabídku pro majitele historických vozidel do roku výroby 1980. Každý, kdo se přihlásí, bude mít možnost parkování přímo v depu mezi závodními stroji od pátku do neděle, získat neprodejnou limitovanou plaketu akce určenou pouze pro závodníky a účastníky cílové jízdy a účastnit se doprovodných akcí. Pokud se zavčas domluví více členů klubu s pořadatelem, mohou mít i zdarma prostor pro svůj klubový stánek.

Co je vše potřeba? Po vyplnění přihlášky na webových stránkách www.BrnoGP.cz dostane účastník dopis s informacemi a výzvou k platbě. Po zaplacení obdrží e-mailem vjezd a vstupy, vše ostatní dostane po příjezdu na stánku Motor Journalu před hlavní věží.

Registrace až na místě  již nebude možná a výhod cílové jízdy bude moci využít pouze ten, kdo se zaregistruje předem! Čas rychle letí, proto vy, kdo máte zájem, neváhejte! Zážitek z ojedinělých závodů bude jistě nezapomenutelný.

Podobné příspěvky