Přijeďte na sraz

Díky změně formátu Revivalu se akce bude moci zúčastnit mnohem víc majitelů historických aut a motorek. Jádrem akce samozřejmě jsou a vždy budou závodníci – ti, kteří v předchozích letech startovali na Revivalu. Těšíme se, že přivezou a vystaví své stroje, doufáme, že se pochlubí, co se jim povedlo dát dohromady během strašně dlouhé zimy. Nebudeme závodit, budeme vystavovat, pro jednou se to dá přežít.
Majitelé historických aut a motocyklů do roku výroby 1990 mají vjezd do areálu zdarma. Ve vozidle mohou zdarma do areálu vjet maximálně dva lidé. Další pasažéři zaplatí běžné vstupné. Podmínkou je jen bezplatná registrace předem, při registraci na místě se bude platit 150 Kč.

Registrace na místě 150 Kč za vozidlo do roku 1990 + 2 osoby

každá další osoba 150 Kč
dítě od 6 do 15 let 70 Kč

Pokud vás pojede více než dva, přidejte zde osoby

Na jeden výběr jde objednat pouze jeden vjezd veteránem!

Vstupenka opravňuje ke vstupu dvou osob a vjezdu jednoho auta.
V případě dokoupení vstupenek se objeví dokoupené množství v závorce.
Osoby musí vstupovat současně – vstupenku nelze rozdělit!

Příjezd na BVV bránou číslo 4!
Vjezd do a výjezd z BVV je možný POUZE branou č. 4!!!
Brána bude otevřená v sobotu od 8 do 18 hodin.
Prosíme, nezkoušejte najet jinou branou než č. 4. Nedostali by jste se k nám.
Účastník bude mít prostor přidělený pořadatelem. Přesun jinam není možný. Účastník si odpovídá za své exponáty a věci po dobu celé akce sám.
Účastník je povinen vždy uposlechnout pokynů pořadatele. V opačném případě může být vykázán z areálu akce bez náhrady.

Po vyřízení objednávek přes eshop vám přijde do e-mailu potvrzení s odkazem na stažení vstupenky s QR kódem. Tou je pak potřeba se registrovat na 4. bráně.

Organizační pokyny Brno Revival 2020 pro návštěvníky a účastníky

V rámci akce Brno Revival 2020 pořádané subjektem Československý automobilový klub pro Moravu a Slezsko, z. s., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Československý automobilový klub pro Moravu a Slezsko, z. s., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Podobné příspěvky