M 47 – ČZ 175 (1967) Jan Munzar – VCC Dvůr Králové n/L

Ukázková jízda – závodní motocykly a sidecary

Startovní číslo Jméno Příjmení Klub Vozidlo Rok výroby
2 Petr Král PK Racing Yamaha 125 1978
2 Martin Šrámek Czech Classic Racing Team ČZ Walter 350 OHC 1954
3 Josef Vilímek   Yamaha TR 2 1969
4 Filip Prokopec   Ariel 1930
6 Milan Šrámek   Jawa 500 2xOHC 1958
6 Stanislav Gregora GRS Team Hummel 1977
7 Petr Civín   Jawa 350 2xOHC 1964
7 Petr Civín   Suzuki RG 500 1974
7 Martin Hörleinsberger   Husqvarna 112 TV TT 1935
7 Jiří Hořice Veteran Auto Moto Club Brno v AČR Motocykl S U N B E A M 1930
7 Tomáš Krause KK ČZ 250 OHC – Walter 1953
7 James Walker Frank Mrazek Racing Suzuki GT750 1972
9 Jan Dobiáš Bratrstvo ručky Kawasaki KH-250 1978
9 Jiří Kolář MRK Moto Racing Kolář Ahra 125 1964
10 Roman Sedláček   Kumano RG 500 – závodní sidecar 1977
12 Miloslav Sedlák MSK Pístovice Motobi 250 SS 1968
12 Pavel Severa Veterán klub Haná zs Jawa 50 1978
13 Martin Kapeller Harleyson’s Austria Harley­ Davidson 1945
16 Milan Šrámek Czech Classic Racing Team Jawa CKB 2xOHC 1963
20 Pavel Ščučka   Norton Manx M40 1956
21 Jiří Ščučka Bratrstvo ručky Benelli 250 OHC 1936
22 Martin Markalous Panther Sidecar team Sidecar Whistenley­ Suzuki GS 1000 1978
24 Miroslav Neuman jr. Veterán klub Haná z.s. Jawa 23 MUSTANG 1976
25 Miroslav Neuman sn. Veterán klub Haná z.s. Jawa 23 MUSTANG 1976
29 Pavel Škoda B a M stavby Pardubice OSSA 1970
31 Michal Havránek   Kreidler 50 1980
32 Roman Flek   Kreidler 1970
33 Libor Dokulil MD moto z. s. Jawa Banán 1970
33 Miroslav Peterka Desing Moto Pete Norton ES 2 TSP 1959
35 Josef Výborný   Jawa 350 Boldor 1957
39 Ladislav Škaloud Veterán klub Haná z.s. Jawa 50 1978
40 Ladislav Košťál FIKO­ Brusírna válců Jawa Junior 250-1 V voda 1969
47 Ivan Meloun   DUCATI 350 1967
47 Jan Munzar VCC Dvůr Králové/Hujer team ČZ 250 Junior vzduch 1967
55 Karel Dlabola DC Team side­ sajdkara Suzuki 1978
57 Josef Matoušek B a M stavby Pardubice Jawa 1955
58 Philip Daniels Classic Racing Jacobs Suzuki 1989
58 Sebastian Hahn Harleyson’s Austria Harley­ Davidson 1940
63 Pavel Herajt Veterán Klub Haná z.s. Yamaha 80 1981
63 Pavel Herajt Veterán Klub Haná z.s. Jawa 50 pionýr GP 1978
70 Antonín Martiš Norton Owners Club Czech Republic Norton Manx 1947
71 Jiří Havelka Havelka Honda cb400f 1974
73 Willibald Linzer   AJS 500 OHC 1930
73 Jaromir Svoboda Harleyson’s Austria Harley­ Davidson 1947
77 Lukáš Kupka Bratrstvo Ručky Rudge Ulster 1934
77 Jaromír Škrabal Frank Mrazek Racing Jawa banán 350 1969
78 Peter Bonito Harleysons Austria Harley­ Davidson 1949
79 Andreas Kraxner Harleyson’s Austria Harley­ Davidson 1949
94 Zdeněk Sedláček Jezevec Racing Team BMW R100 1978
96 Josef Fingerhut Snížek CZ Jawa 350 Pérák 1956
96 Josef Fingerhut Snížek CZ Jawa 250 Pérák 1956
139 Dominik Valka Harleyson’s Austria Harley­ Davidson WLDD1939 1939
B 15 Tomáš Pára Bratrstvo Ručky Rudge Ulster GP 1928
C 42 František Tomiš Moors strickmaschinen union NSU 351ot 1940
C 87 Stanislav Michera KHV­ Metuje Rudge radial 1934
C 47 Jan Pára Bratrstvo Ručky Rudge Withworth Rapid 1939
C 55 Martin Dašek Velocette Owners Club Velocette 1934
E 33 Stanislav Dousek MOOR’S Strickmaschienen Union NSU 500 OSS 1939
E 34 František Kysela Hořice Triumph T100 1946
E 50 Pavel Toulec   Gilera Saturno Competizione 1946
E 86 Marek Odehnal BRATRSTVO RUČKY Rudge TT Replica 1933
F 11 Petr Jandl   MV Agusta 175 OHC 1955
M 96 Jiří Hlavsa Motor Journal Team Rudge Ulster 1937
M 10 František – Amálie Prchal – Kolářová KovoProvazník, s. r. o. BMW R51/3 sidecar 1953
M 81 Jiří Hlavsa Motor Journal Team Rudge TTR kompresor 1933
M 98 Jan Exner CLASSIC CLUB Hlohovec Side BSA 1936
V 18 Martina Krulová   Honda CB 1970
V 98 Ladislav Winkler MOOR’S Strickmaschienen Union Yamaha RD 350 1974
Z 13 Miroslav Poláček MOOR’S Strickmaschienen Union Sidecar BMW 1971
Z 34 Jiří Bálek Promotorsport Haller – BMW R100 1977
Z 80 Robert Tyle Robert a XIXAO Suzuki GS1000 sidecar 1977
Z 66 Jaromír/ Tereza Škrabal/ Hatanová Frank Mrazek Racing Sidecar Suzuki GS1000 1978
  Peter Balaz Classic Club Hlohovec Jawa 1975
  Lukáš Brodacký   Norton Model 30 Full Manx specification 1937
  Tomáš Dvořák   ESO DT 500 1967
  Gernot Gruber   DKW 1939
  Franz Kernegger   Panther 500 GP 1930
  Antonín Kružík   Jawa 1967
  Pavel Malaník Pavel Malaník J.A.P. NLG Big twin Replika, original 1909
  Emil Pěček Bratrstvo ručky    
  Oldřich Prokop ml.   Jawa – CKB 350 2xOHC 1962
  Oldřich Prokop st.   Jawa 250 2xOHC ex Šťastný 1959
  Pavel Švihálek   Norton Manx 1946
  Pavel Švihálek   Eso 1959
  Jakub Vymazal   Jawa Maxton 1977
Nepotvrzeno      
3 Jan Plesar Veterán klub Haná z.s. Jawa 50 GP Pionýr 1978
34 Arnošt Nezmeškal   ESO 500 OHV 1951
46 Jakub Plesar Veterán klub Haná z.s. Jawa 50 GP Pařez 1978
Z 16 Petr Chmelař C.S.O. guru v CNC obrábění Sidecar Suzuki GS 1000 1978

Podobné příspěvky